درباره ما

ما هم فعالیتی شبیه شما داریم. تخصص ما برطرف نمودن دغدغه‌ها و کنترل دفاتر و حسابهاست .چنانچه شما فعالیت مستقل دارید، پیمانکار یا مشاور هستید و یا تجارت کوچکی دارید که زمان و مهارت خود را عرضه می‌کنید، ما می‌توانیم كمك شایسته‌ای به شما ارائه نماییم.
حسابداران ما در مسائل مالی متخصصانی هستند که مشاوره‌ی آنها تجارت شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد . ما به شما کمک می‌کنیم که حساب‌ها را نگهداری نموده و کنترل کاملی بر روی دفاتر حسابداری داشته و هرگز نگران اظهارنامه نباشید. در اینصورت دیگر استرس نداشته و بر روی کار خود یعنی همان رسالت مهم کارآفرینی در کنار همکاری ما متمرکز خواهید شد.
ما امور شرکت شما را در حداقل زمان سامان خواهیم داد و به طور صحیح هزینه‌ها را ثبت و تحلیل میکنیم تا بتوانید هزینه های خود را به راحتی کنترل کنید میتوانید زمانی برای ارتباط با ما و درواقع برای شرکت خودتان رزرو کنید تا با شما تماس بگیریم. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. ترتیبات بهینه سازی کلیه اقلام ثبت‌شده شما را به عهده خواهیم گرفت چرا که شاید تغییر وضعیت حسابداری فعلی شما بسیار ضروری باشد.
ما به حسابداران شما نیز خدمات ارائه می‌دهیم.
اگر در صدد تشکیل یک شرکت با مسئولیت محدود هستید، اگر یک تاجر هستید و یا تحت عنوان یک شرکت مادر فعالیت می‌کنید در حداقل زمان ما برای شما ساز و کار مدیریت شرکت را تشریح نموده و موثرترین روش مدیریت منابع مالی را توصیه می‌نماییم. در هر شرایط و موقعیتی که قرار دارید در مدیریت حساب‌هایتان و در هر مرحله‌ای از فعالیت که باشید ما شما را یاری خواهیم نمود.
 روش کار ما:
  • کاهش دغدغه های حسابداری
اگر تجارت بزرگی دارید، پیمانکار هستید، فعالیت تجاری کوچکی را مدیریت می‌نمایید و یا حتی تازه شروع به کار نموده‌اید با برخورداری از خدمات ما دیگر در خصوص حسابداری و رسیدگی به دفاتر حسابداریتان استرس نخواهید داشت. حسابداران شما نیز ازخدمات نامحدود ما، برخوردار شده و تحلیل گزارشات حسابداری برای مدیرانتان حتی مدیران غیر مالی آسان خواهد شد.
  • از خدمات ما برای توسعه فعالیت تجاری خود استفاده نمایید.
در صورت تمایل شما، تیم ما با بهره ‌مندی از جدیدترین تکنولوژی و استفاده از نرم‌افزار جدید حسابداری امکان نگهداری حساب‌های شما را بدون مشکل فراهم می‌نماید. اگر سوالی در ذهنتان دارید ما در خدمتتان هستیم.
درباره ما
ما هم فعالیتی شبیه شما داریم. تخصص ما برطرف نمودن دغدغه‌ها و کنترل دفاتر و حسابهاست . چنانچه شما فعالیت مستقل دارید، پیمانکار یا مشاور هستید و یا تجارت کوچکی دارید که زمان و مهارت خود را عرضه می‌کنید،ما می‌توانیم كمك شایسته‌ای به شما ارائه نماییم.
تماس با ما
دفتر مرکزی : تهران، خیابان سپهبد قرنی، کوچه کامل، بن‌بست گل، پلاک 2، واحد 7
تلفن : 02188862619  -  02188812046  -  02188810420
فکس : 02188862615     -     مدیریت : 02188810149
پست الکترونیک: info@spadtejarat.com
خدمات و فعالیت های مالی و حسابداریخدمات و فعالیت های مشاوره‌ای مالی و مالیاتیصورت معاملات فصلی
نظر شما در مورد کيفيت اين وب سايت چیست ؟

کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به اسپاد تجارت پاسارگاد می باشد
Administratorspadtejarat.com